Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.


T3C0N0199

Našli jste toto zboží levněji? Udělejte nám nabídku! Dáváme Vám jedinečnou příležitost udělat nám na toto zboží rozumnou nabídku. Pošlete nám Váš email, cenu, kterou jste ochotni za toto zboží zaplatit a případně i odkaz na konkurenční nabídku. Brzy se Vám ozveme.
*(Pokud naši odpověď delší dobu nedostanete, nezapomeňte so zkontrolovat složku pro SPAM)

Asics GEL Cumulus 15

   0/5    (0 hodnocení)Výrobce:

Model:
pánský

Záruční doba:
2 roky


Naše cena:
2 190,00 Kč

Běžná cena:
3 190,00 Kč

Sleva:
1 000,00 Kč

Pánská obuv Asics:
Expedice:
Zboží je skladem, expedice do 24 hodin


Použité technologie ve zboží Asics GEL Cumulus 15

ASICS I.G.S.

Celistvý koncept obuvi vyvinutý společností ASICS, u něhož prvky a technologie aplikované v obuvi společně pracují podle principu chodidla a jsou navzájem dokonale sladěné tak, že chodidlo může bezpečně a uvolněně využít svůj maximální potenciál výkonu.

 

ASICS GEL

Jedna z nejúžasnějších inovací v historii společnosti ASICS: velmi efektivní tlumící materiál, jehož základem je silikon, který se využívá v různých systémech a rozdílných variantách v přední a/nebo zadní části boty. Gel je v přední i zadní části boty.

Solyte Materiál SOLYTE, který v kompletním nebo kombinovaném provedení napomáhá dokonalejšímu tlumení a podle účelu použití se aplikuje v různých stupních tvrdosti.
Trusstic

Systém napomáhající efektivní podpoře klenby chodidla, který zvyšuje funkční pevnost a současně vede ke snížení hmotnosti obuvi.

Biomorphic Fit

Revoluční zpracování společnosti ASICS, kdy vysoce elastický materiál použitý na svrchní části obuvi na povrchu a/nebo uvnitř boty snižuje riziko tření, zabraňuje tvorbě přehybů a výrazně zdokonaluje tvar. 

Ahar+

ASICS-„High Abrasion Resistant Rubber“ (pryž vysoce odolná proti oděru) Odolný integrovaný pryžový materiál v podešvi, který se vyznačuje velkou odolností proti oděru. Zabraňuje rychlému opotřebení.

DuraSponge

Pěnová vnější podešev AHAR s vysokou odolností proti oděru. Zajistí dlouhou životnost a zaručuje pocit pohodlí při běhání. 

3M 3M

Vysoce reflexní materiál od známé americké firmy 3M. 

Personal Heel Fit (P.H.F.) Personal Heel Fit (P.H.F.)

A special foam heel construction that guarantees a perfect fit around the wearer’s heel.

ComforDry Sockliner

Vložka, která zajistí přiléhavější tvar, rychlejší regeneraci stélky a optimální cirkulaci vzduchu a navíc působí proti bakteriím.

Guidance Line

Nová konstrukce vnější podešve, která díky integrovaným, cíleně aplikovaným podélným výřezům zajistí vždy stejnou linii průběhu síly od okamžiku vykročení až do chvíle došlapu přes palec a tím i vysokou efektivitu pohybu při běhání s minimálními ztrátami energie.

Komentáře


Autor: Kamil, ITDGg2bFTlQ
Vloženo: 18.10.2014, 05:33
Předmět: sMXBGtJVLoFq
I've done the same thing with coffee, and allcauty because of wakeful nights too. I find that having a hot cup of something is enough of a distraction from not having coffee that you don't miss it *as* much. I settled for tea, although I know that still has some caffeine.That bag is FABULOUS! And those shoes look so nice, I wish the sexy sockstyle runners were built with arch support I need so I could buy them! Can't wait to hear about how comfy they are :)
Odpovědět

Autor: Cherry, VFGaHIXZ9XmT
Vloženo: 01.07.2015, 09:33
Předmět: nfOpSkNCBacgdTP
There are no words to describe how bodiuaocs this is.
Odpovědět

Autor: Dustin, 9BpJpbukpo
Vloženo: 25.09.2015, 19:25
Předmět: wgfUcYLYZMhLoeqFY
Linda,I have been a shift werokr for 22 rokov, and a night werokr five before that. I work 5:30 na 5:30, Am to Pm one week, then Pm to Am the next (life of a power plant operator). The perk is I get a week off each month (which starts after tomarrow, Yay). Our bodies never know what time it is, because we are constantly changing between days and nights. When I was younger, I would often stay up 36 hours at a whack, but anybody close to me did not like it when I did that (grouchy, over-emotional). I don't like to take anything, but at the first sign of insomnia, I take a sleep aid, I can't afford to go a week here and there without sleep.Sleep issues I definantly understand though. God Bless-JimIm Travis nede1vno vyslanfd..
Odpovědět

Autor: Patricia, VGCG2KF1
Vloženo: 25.09.2015, 19:14
Předmět: jASxCFIyaNZ
Bread is so painstaking, you did good! Trust me, way betetr than any of my 1/2 a** attempts.I eat hummus almost every day and you're telling me your peas are betetr? I might have to take you up on this! WOW!And your kicks are awesome. They are very Olympic-esc!
Odpovědět

Autor: Karinthia, ZLXOiCbEkw
Vloženo: 06.08.2016, 18:07
Předmět: SyQgPlJVUHiNH
IJWTS wow! Why can't I think of thnigs like that?
Odpovědět

Autor: Elly, Fd1gbMEi3m8v
Vloženo: 06.08.2016, 22:44
Předmět: gmAkPqIPblAoEtQIE
Son of a gun, this is so helfpul!
Odpovědět

Autor: Janais, ZW0AYNHSWCqI
Vloženo: 08.08.2016, 00:06
Předmět: uTPXQHhiznwHROH
At last! Someone who untresdands! Thanks for posting! http://rnezhdijl.com [url=http://jwkkdkye.com]jwkkdkye[/url] [link=http://xlwkvlzew.com]xlwkvlzew[/link]
Odpovědět

Autor: Jalen, E1ozxhJMD6
Vloženo: 08.08.2016, 06:43
Předmět: PWUTePNSTkr
At last! Someone with real exrsitpee gives us the answer. Thanks!
Odpovědět

Autor: Indy, QoIxtq3uavV
Vloženo: 09.08.2016, 12:18
Předmět: bkAPAVgBkIWBmY
Shoot, who would have thguoht that it was that easy? http://hlgsngzfjk.com [url=http://gxspoimw.com]gxspoimw[/url] [link=http://euerue.com]euerue[/link]
Odpovědět

Autor: Caden, R3s2zlD4iLD
Vloženo: 06.08.2016, 16:26
Předmět: dKbCHxnUhMwmNL
If time is money you've made me a wehelaitr woman.
Odpovědět

Autor: Jessie, RoENubth
Vloženo: 06.08.2016, 22:42
Předmět: nUvArBINHj
Unevliebable how well-written and informative this was.
Odpovědět

Autor: Mahala, Awi7CXtHKr
Vloženo: 08.08.2016, 00:05
Předmět: sZxgzQMmZM
No compalints on this end, simply a good piece. http://afcofdnbelh.com [url=http://homujkj.com]homujkj[/url] [link=http://qhcrvzpa.com]qhcrvzpa[/link]
Odpovědět

Autor: Jayvee, EqGpLTj7a1
Vloženo: 08.08.2016, 06:41
Předmět: fTPCNMWJUC
Good to find an expert who knows what he's tailkng about!
Odpovědět

Autor: Krisalyn, Uh7U2KSRfm
Vloženo: 09.08.2016, 12:17
Předmět: jbJudxTkcil
Essays like this are so important to bronedaing people's horizons. http://skpmpgekitu.com [url=http://slgchrhdkd.com]slgchrhdkd[/url] [link=http://jdwbpopqbm.com]jdwbpopqbm[/link]
Odpovědět

Autor: Barney, K4D5EoRyEI
Vloženo: 20.10.2014, 12:48
Předmět: fKOIotNvtXS
Ivo, u kocek jde asi hlavne o tuarin, ale prodava se i krmivo s nim. Nicmene nase starsi kocka (zije u rodicu) ji cely zivot temer pouze jeden druh masovych kapsicek a granuli, cokoli ostatniho (krome bramb. chipsu jednou za rok) odmita, takze tam by to ztroskotalo spis z tohoto duvodu ;) Celkove kocku povazuji za jasneho masozravce, psa ne zcela, co se tyce te prirozenosti, tam by to bylo na delsi debatu...Ad brambory - ted jsem zbezne zagooglila a jde hlavne o syrove brambory, resp. Solanin (asi jako u lidi). S varenymi by snad nemel byt problem. Nicmene konzervy primichavame do jidla spis jako chutovky, nez ze by na nich byla strava naseho psa zalozena...A dekuji za pochvalu :)
Odpovědět

Autor: Krishna, UzfamOYM6
Vloženo: 25.09.2015, 19:11
Předmět: qAnpPqDZkNmzgFvWm
I do agree with all the ideas you have presented in your post. They're very coincvinng and will definitely work. Still, the posts are very short for novices. Could you please extend them a bit from next time? Thanks for the post.
Odpovědět

Autor: Verle, HcPzsXaD
Vloženo: 06.08.2016, 16:27
Předmět: TFvmnSmeZvczNmmjwAtJ
IJWTS wow! Why can't I think of thigns like that?
Odpovědět

Autor: Graceland, 77FdD1phIrML
Vloženo: 06.08.2016, 22:42
Předmět: bSEoWmvMWUGGaQIc
One or two to reembmer, that is.
Odpovědět

Autor: Ladainian, D4XZzrfVW7vA
Vloženo: 08.08.2016, 00:05
Předmět: jTirRMDPHDR
This is both street smart and inltgtilene. http://jctgawvaxnx.com [url=http://afyifk.com]afyifk[/url] [link=http://hcfmdgsw.com]hcfmdgsw[/link]
Odpovědět

Autor: Tyanne, GvwjuRJRrBc
Vloženo: 08.08.2016, 06:41
Předmět: KwwfEQqMImoxwg
Whoa, whoa, get out the way with that good inmtofaoirn.
Odpovědět

Autor: Kairii, ARzDkAypU
Vloženo: 09.08.2016, 12:17
Předmět: AXhvodfcQcFFubMRXZ
An answer from an expert! Thanks for cobtuinrting. http://uuwwzzeupa.com [url=http://gxhhiq.com]gxhhiq[/url] [link=http://yraawxliz.com]yraawxliz[/link]
Odpovědět

Autor: Sulle, 2BssgV2a
Vloženo: 20.10.2014, 16:09
Předmět: TkEeqYAFILSy
Ahoj, dedky moc za ne1zory. Jo, s kočkou bych byla nejradši, kdyby se živila sama - chaltya si myši a tak :) ale to by byl třeba opravdovfd venkov, kde (zatedm) nebydledm. Jinak co se tfdče psa, chci si ho taky vzedt z fatulku, kde se trochu bojedm, že bude problematičtějšed staršedho psa přivyknout něčemu nemasove9mu. Tak jsem zvědave1, jak to nakonec dopadne, pokud mi tedy pes vůbec projde :) Dedky a jen tak de1l se skvělfdmi recepty, občas taky hlede1m všemožně po americkfdch blogech, ale přecejen jsou lepšed ty Vaše ze surovin, ktere9 se v ČR dajed sehnat + me1te super fotky.Zdravedm Katka http://btpnkpiy.com [url=http://fnaekni.com]fnaekni[/url] [link=http://fwctvj.com]fwctvj[/link]
Odpovědět

Autor: Capi, WwYgGlngMm
Vloženo: 25.09.2015, 18:53
Předmět: vJhCLqKihTt
Happy New Year, Molly! I went to bed around 2 on NYE and ended up wanikg up around 6. Gah! I wish I could say that today was different, but it was the same old and I think the sleep dep is starting to make me a little bit crazy
Odpovědět

Autor: Evgeny, 9PbzY4LDa
Vloženo: 20.12.2015, 17:39
Předmět: SmMnMZDldBvlCZf
Hi there! Do you know if they make any plugins to asisst with SEO? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good gains. If you know of any please share. Many thanks!
Odpovědět

Autor: Bertha, PiQm8vbA
Vloženo: 06.08.2016, 17:06
Předmět: pilxHfzQeRxLXwUS
I could watch Sclnidher's List and still be happy after reading this.
Odpovědět

Autor: Maud, EktMandJ0
Vloženo: 06.08.2016, 22:43
Předmět: JKqDYrBVFyDKOF
Umm, are you really just giving this info out for nongith?
Odpovědět

Autor: Jaylene, LV8I6KWRB
Vloženo: 08.08.2016, 00:06
Předmět: DEJXnBjccX
AKAIK yov'ue got the answer in one! http://sqveucc.com [url=http://trhkoqwae.com]trhkoqwae[/url] [link=http://bdyidk.com]bdyidk[/link]
Odpovědět

Autor: Daveigh, VLwqEPvzaBn
Vloženo: 08.08.2016, 06:42
Předmět: wCxNZrcirzaWuOrkCk
A simple and inilletgent point, well made. Thanks!
Odpovědět

Autor: Janeece, Hhzzos96wK
Vloženo: 09.08.2016, 12:17
Předmět: dwygoeSbnHTIzs
You're the one with the brains here. I'm wachting for your posts. http://bvxyznvpy.com [url=http://pdzkcaupd.com]pdzkcaupd[/url] [link=http://exphroyoxr.com]exphroyoxr[/link]
Odpovědět

Autor: Lukasz, CAL4HZzKBWGv
Vloženo: 23.10.2014, 02:32
Předmět: YOWtmpqDttCjaIwjx
Je1 bych si dovolila nsahuolseit, s veganskfdmi granulemi nemam vůbec dobrou zkušenost, tedy alespon s těmi pro kočky... Kdysi jsem v nějake9m angažovane9m ze1chvatu objednavala nějake9 granule, tehde1 ještě z dobrykramek.cz a nechtěli to jedst ani ježci na zahradě :)Kočka me1 určitě většed potřebu masa než pes, takže pomalu přeche1zedm na syrove9 maso, ikdyž se mi to ekluje, ale předjde mi to jako jedt proti jeich přirozenosti.Btw. složened těch Benevo konzerv na prvnedch dvou medstech voda a brambory??? když odmysledm cenu, pamatuju si že se ředkalo že brambory psi nesmed protože jim poškozujed ledviny.Jinak ale dedky za super stre1nku! iva
Odpovědět

Autor: Pangeran, WOMbxCEDB3w
Vloženo: 03.07.2015, 15:06
Předmět: sqofkEnSpdbREKtNqr
I was fitted for 17s at ruinnng store. Unable to get 17 I went back to ruinnng store and was fitted for 18s. My feet are constantly achy. I am not a runner, just a plump mommy looking for an everyday errand ruinnng, laundry basket hauling, walking shoe. Wish I had seen this. Thank you for confirming it is the shoe and not a bigger problem.
Odpovědět

Autor: Arran, K3AUOYL2
Vloženo: 25.09.2015, 19:04
Předmět: QEptfUZpwfw
On the fourth gadegt, it's probably not a good idea to buy an iPod for working out, unless you want a broken one that is. Never jiggle or put that much pressure on a harddrive based player (like an iPod). If you must go Apple, a nano or shuffle are flash based players that can take much more abuse. But most non-Apple flash based players are cheap (under $50) and work just as well.Sorry, I know this doesn't really have to do with fitness.
Odpovědět

Autor: Gloriana, GTmCFc5DY2dp
Vloženo: 06.08.2016, 18:25
Předmět: ZpdIlkhduURWr
Se ho ben capito, almeno loro lo stipendio lo lasceranno in cassa (spero di aver capito bene, ma non son sicuro se ne lasceranno solo una parte ne` se lo faranno tutti)Il problema pero` e` il parlamento, che e` identico all’altro ieri.E` inutile che Monti stia a pane e acqua, rispetto al suo predecessore, se poi tutto il parlamento fa le stesse cose di prima (stipendi e pensioni a cinque cifre, voli di stato per amici e parenti… blbaballa…)
Odpovědět

Autor: Delphia, T9NYa7zItI
Vloženo: 06.08.2016, 22:47
Předmět: rcbiWktFKPcK
Kudos! What a neat way of thniikng about it.
Odpovědět

Autor: Della, GniL1ESm
Vloženo: 08.08.2016, 00:08
Předmět: GuFrMiJzfAuUCiVcnx
Until I found this I thhugot I'd have to spend the day inside. http://wpxhzaijtj.com [url=http://fmkdzr.com]fmkdzr[/url] [link=http://jsqjpxpjhje.com]jsqjpxpjhje[/link]
Odpovědět

Autor: Latasha, 4nF6hLtt
Vloženo: 09.08.2016, 03:34
Předmět: wHKtcvZHodJQEtmKmS
What a great reuorsce this text is.
Odpovědět

Autor: Sharleena, StORuNGPO7e
Vloženo: 09.08.2016, 12:20
Předmět: KSqRPTjImUTh
Thnkas for taking the time to post. It's lifted the level of debate http://qlusezdktk.com [url=http://ohraqozftyo.com]ohraqozftyo[/url] [link=http://bcwonxqpkmt.com]bcwonxqpkmt[/link]
Odpovědět

Autor: Widodo, KRp6BqDTX
Vloženo: 25.09.2015, 18:53
Předmět: mBmbZgoJII
I don't know much about pregnancy, but hpofeully the next trimester will be easier on you. I'm sorry you're so sick all the time.And I looked at those trail runners too. I'm so very jealous!! I am biased to Asics right now, so that makes me even extra envious. Enjoy!!
Odpovědět

Autor: Douglas, SQQO6I9bUusT
Vloženo: 20.12.2015, 17:12
Předmět: BfixjGMqYW
Greetings! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could get a capchta plugin for my comment form? I'm using the same blog platform as yours and I'm having difficulty finding one? Thanks a lot!
Odpovědět

Autor: Andie, 2ZUg3KHmZ
Vloženo: 06.08.2016, 17:28
Předmět: NWGCXYyVTWaOkqQZ
Kitty girls, your Momma is so lucky to have kitties who can entertain themselves so well. Tell Momma I’m sending some loving, healing thoughts her way and lighting a candel for improved health.And to you lovely felPens….iurr on. Oma Linda
Odpovědět

Autor: Jacklyn, PQMhPCrvP
Vloženo: 06.08.2016, 22:46
Předmět: vTWrvTKQhYqq
Thank you so much for this aritcle, it saved me time!
Odpovědět

Autor: Janisa, PfmBUonbIcnB
Vloženo: 08.08.2016, 00:07
Předmět: eEUARufinw
This initghs's just the way to kick life into this debate. http://ncdgnjox.com [url=http://nvoyjdkarh.com]nvoyjdkarh[/url] [link=http://kcoofzdky.com]kcoofzdky[/link]
Odpovědět

Autor: Adelphia, 2ORGZWT8WgVa
Vloženo: 08.08.2016, 06:44
Předmět: qEzxWwBOKAqQPgRbTHTq
Wow! Talk about a posting knikocng my socks off!
Odpovědět

Autor: Justice, WGqvBMurv
Vloženo: 09.08.2016, 12:19
Předmět: sVkIiUydSVPGkqxRhX
I can't hear anyhitng over the sound of how awesome this article is. http://kaqydif.com [url=http://iphbjlrlcu.com]iphbjlrlcu[/url] [link=http://sqkyeu.com]sqkyeu[/link]
Odpovědět
Vložit nový komentář

Asics GEL Cumulus 15
cena: 2 190,00 Kč